Balící fólie

Potřebujete bezpečně a kvalitně zabalit Vaše zboží či předměty? Bojíte se, aby se Vaše zboží po cestě nerozbilo? Potom budete rozhodně potřebovat balicí fólie z internetového obchodu Paketo.cz! S pomocí balicích fólií bezpečně přepravíte Vaše předměty přesně tam, kam potřebujete.

Hlavní předností fólií je především jejich pružnost, takže si můžete být vždy jisti, že Vaše zboží bude pokaždé důkladně a bezpečně zabalené. Fólie zafixují Vaše zboží na paletách a navíc ochrání i obalový materiál, jakými jsou například krabice, proti nežádoucímu odření a protržení. Sledujte naše pravidelné akce a objednávejte za ještě lepší ceny!


Nakupujte balící fólie na našem e-shopu Paketo.cz

Fólie pro bezpečnost vašeho zboží

S pomocí fólií bezpečně zafixujete nejen zboží na paletách a zamezíte tím jejich nežádoucímu pohybu, ale též je využijete při balení elektroniky, nábytku, přístrojů a jiného zařízení. Bublinkové fólie jsou navíc vhodné pro přepravu křehkého zboží, jakým je například sklo, keramika či nádobí.

Díky stretch fóliím zase dokážete zafixovat a zpevnit přepravovaný materiál. Pokud si vyberet černou stretch fólii, ochráníte svůj náklad jak před světlem a slunečním zářením, tak před nežádoucími zvědavci.

Fólie jsou zkrátka nepostradatelným pomocníkem ve vaší firmě, obchodu i domácnosti.


Objednejte si kvalitní fólie na našem e-shopu