Propagační kartonové stojany na zakázku

Chcete se odlišit od konkurence? Rádi byste propagovali své zboží na individuálně zpracovaných a perfektně designově zhotovených podlahových nebo pultových stojanech, bannerech či displejích? Obraťte se na nás! Nabízíme zakázkovou výrobu POS/POP produktů z kartonu již od malých sérií!

Ať už potřebujete pultové nebo podlahové displeje, stojany nebo bannery, díky výrobě z kartonu nejsme omezení tvarem, výškou ani grafickým zpracováním, na rozdíl od plastových nebo drátěných variant!


Více informací o POS/POP materiálech najdete na našem specializovaném webu Paketo.one

Jednoduché kartonové stojany na prospekty

Skvělým prostředkem jak upoutat pozornost na výrobek nebo katalog v prodejně je mít ho umístěn v nějakém efektním stojanu. Nemusíte investovat velké peníze do drátěných nebo plastových verzí. U nás nakoupíte levné kartonové stojany za skvělé ceny. Nenechávejte katalogy a letáky jen tak válet, mějte je hezky uspořádané na pultu nebo stolku. Udělejte profesionální dojem na zákazníky!

Nebo můžete pořídit do Vaší firmy kartonový stojánek na bločky a tužky či stojánek na mobilní telefon. Jsou to skvělé reklamní předměty pro Vaše zákazníky. Lze na ně umístit i vaše firemní logo. Dárek za pár korun!


Vyberte si ze sortimentu kartonových stojanů na našem e-shopu