Sáčky a pytle všech druhů

Potřebujete často něco rychle a šetrně zabalit? Potom jsou pro Vás naše sáčky ideálním řešením. Sáčky se staly nepostradatelnou součástí nejen každé domácnosti, ale i firmy či obchodu. Paketo.cz nabízí sáčky různých rozměrů a typů, jakými jsou například sáčky ploché polyetylénové, mikrotenové, praktické rychlouzavírací sáčky s popisovými pruhy nebo dírkou pro zavěšení a sáčky z bublinkové fólie.

Pytle pro každodenní použití

Pytle z e-shopu Paketo.cz jsou hygienicky nezávadné a poskytují ochranu proti vlhkosti, prachu a nečistotám. Pytle jsou vyrobeny z polyetylénu, který umožňuje opakované použití těchto obalů. Navíc též chrání před moly a izolují vůně, proto jsou vhodné pro uskladnění různého oblečení, hraček či jiných předmětů, kde je potřeba před pachy a vůněmi chránit.


Prohlédněte si široký sortiment sáčků a pytů na Paketo.cz

Praktické rychlouzavírací sáčky

Rychlouzavírací sáčky si můžete vybrat v několika variantách. Klasickou variantu rychlouzavíracího sáčku, kterou využijí zejména ti, kteří potřebují rychle zabalit drobné zboží, například bižuterii. Další variantou jsou ZIP sáčky s popisovými pruhy. Snadno se na ně píše fixem i průpiskou.

Třetí variantou jsou rychlouzavírací sáčky s kapsou na vkládání doprovodné dokumentace, reklamních letáčků nebo vizitek k danému zboží. Dále nabízíme rychlouzavírací sáčky s posuvným jezdcem. Ty jsou skvělé tam, kde je potřeba sáček několikrát otevírat a zavírat.


Vyberte si ideální rychlouzavíratelné sáčky v našem e-shopu!

Pytle — pomocník ve firmě i domácnosti

V e-shopu Paketo.cz Vám nabízíme výběr z řady pytlů, které jsou vhodné především pro uskladnění či přemístění větších předmětůigelitové pytle anebo pro uskladnění odpadupytle na odpad. Pytle na odpad jsou pevné a odolné proti protržení, proto je jejich využití opravdu neomezené. Lze je využít nejen pro veřejné odpadkové koše, ale též při stěhování či skladování různých předmětů.

Využít můžete také nabídky stojanů pro pytle na odpad. Jednoduše do nich pytel zavěsíte a uzavřete víkem. Stojany jsou lehké, snadno přemistitelné a využijete je kdekoli je potřeba. Objednejte si praktické pytle na Paketo.cz ještě dnes!


Široký sortiment sáčků a pytů na Paketo.cz.

Jutové pytle

Kromě igelitových pytlů různých tlouštěk naleznete v nabíce paketo.cz také jutové pytle. Jejich použitelnost je rozmanitá. Od zemědělství, zahradnictví až po dekorační využití. Vybírat můžete z několika rozměrů jutových pytlů. Nejmenší z nich je přímo označen jako povodňový pytel se šňůrkou na zavázání.

Objevte všechny výhody pytlů a vyberte si!


Vyberte si z nabídky jutových pytlů v našem e-shopu!

Igelitové pytle

Igelitové pytle můžete použít prakticky na cokoli. Jejich spektrum využití je opravdu velmi všestranné. Poslouží k balení různých typů zboží, stejně jako k balení stavebního odpadu. Jsou ekologické, vyrábí se z ekologicky neutrálního polyetylenu a vyznačují se svojí pevností. Vybrat si můžete z několika druhů rozměrů a pevnosti materiálu.

Pevné polyetylénové pytle

Polyetylénové neboli igelitové pytle jsou též velice oblíbené pro své vlastnosti, jakými jsou například odolnost vůči vlhku, ochrana proti molům a izolace proti vůním a pachům. Z tohoto důvodu jsou hojně využívány pro úschovu oblečení či hraček a pro přepravu při stěhování lehčích a neostrých předmětů, jakými je právě například ošacení.

Vybírat si můžete z pytlů o nosnosti až 50 kg a objemu až 240 litrů.


Široký sortiment igelitových pytů na Paketo.cz

Pytle na odpad

Pytle na odpad se vyznačují především svojí vysokou pevností a odolností materiálu. Jsou vyrobeny z ekologicky neutrálního polyetylénu. Díky svým vlastnostem a velikosti je můžete využít jak v domácnosti při úklidu garáže, zahrady či sklepa, tak ve firmách či obchodech při úklidu odpadového materiálu.

Pytle na odpad vám nabízíme v několika variantách. Buď klasické modré či černé pytle nebo pytle na odpad se zatahovacím pruhem, které jsou velmi praktickým a využívaným pomocníkem v domácnostech i firmách. Držíme je trvale skladem!


Objednejte si pytle na odpad jednoduše online v našem e-shopu!