Stěhovací a úložné krabice

Budete se stěhovat? Nebo potřebujete uložit spoustu nepotřebných věcí či dokumentů? Z nabídky našich stěhovacích a úložných krabic si vybere každý. Jsou vhodné pro firmy i domácnosti, k ukládání šanonů, tiskopisů, dokumentů nebo prostě jen k přestěhování se z místa na místo či uložení sezónních věcí.

Jaké stěhovací a úložné krabice nabízíme?

Nabídnout vám můžeme klasické klopové krabice z 5-ti vrstvé vlnité lepenky. Vynikají svojí pevností, stabilitou uložíte do nich opravdu hodně. Vybírat můžete z několika rozměrových variant. Od středně velkých krabic až po opravdu velké krabice o rozměrech 785x585x575 mm.

Nakupte tyto krabice nyní za velmi příjemné ceny!


Stylové úložné krabice za super ceny najdete na Paketo.cz.

Speciální stěhovací a úložné krabice na míru

Například krabice s víkem. Zvolit si můžete mezi klasickou hnědou barvou nebo efektním bílým provedením. Krabice jsou vyrobeny ze 3-vrstvé i 5-ti vrstvé vlnité lepenky. Podle toho, kterou velikost si zvolíte.

K dispocici jsou menší úložné krabice od velikostí 203 x 143 x 125 mm až po velké stěhovací nebo úložné a archivační krabice o rozměrech 510 x 3502 x 260 mm.

Krabice se dají snadno složit. Nepotřebujete k tomu ani žádné lepidla či lepicí pásky. Na přání zákazníka potiskneme krabici jakýmkoli motivem formou digitálního tisku.

Extra pevné stěhovací krabice

Jako extra pevné a odolné jsou v této sekci zařazeny speciální stěhovací a úložné krabice. Obrovskou předností je materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Jde o 5-ti vrstvou vlnitou lepenku vyjímečné kvality a pevnosti. Krabice jsou opatřeny vyseklými úchyty pro ruce, které zajišťují lepší manipulaci. To ocení určitě každý. Některé krabice mají zpevněné zdvojené dno a zdvojené stěny pro zajištění maximální stability, pevnosti a vysoké nosnosti.

Vybrat si můžete i typ uzavírání krabic. Buď pomocí odklápěcího víka, klopové nebo opatřené speciálními zámečky, které zavírací otvor dokonale zafixují.


Vyberte si ze sortimentu úložných krabic na našem e-shopu