Bublinková fólie

Bublinkové fólie jsou vyrobeny z polyetylénu a jsou velice účinným ochranným obalovým materiálem. Dokonale se přizpůsobí tvaru obalovaného předmětu a díky nízké vlastní hmotnosti šetří Vaše náklady za poštovné. Pokud zasíláte předměty citlivé na poškrábání či křehké výrobky, pak je tato balicí fólie ideálním řešením.

Pro všechny objemné předměty Vám doporučujeme využít fólii v roli. Pro střední a drobné předměty je zvláště praktická perforovaná fólie v přepravní krabici či bublinkové sáčky se samolepicím uzávěrem. Jako výplňový materiál či pro balení těžkých předmětů využijte fólie s velkými bublinkami.


V našem sortimentu najdete celou řadu speciálně navržených bublinkových fólií.

Bublinkové fólie pro ochranu Vašeho zboží

Bublinková fólie je tvořena ze speciální dvouvrstvé fólie, která je vysoce odolná proti vlhkosti a je používána všude tam, kde je zapotřebí měkkého a bezpečného zabalení. Bublinkové fólie mají celé spektrum použití – lze je využít nejen pro ochranu povrchů při expedici, ale také například pro prokládání či vyplnění prázdných prostor v obalových materiálech, jakými jsou například krabice.

S bublinkovými fóliemi přepravíte Vaše zboží vždy bezpečně, spolehlivě, bez poškození a zbytečných škrábanců. Bublinkové fólie jsou výborným obalovým materiálem, který má i jedinečné izolační vlastnosti.

Bublinkové sáčky

Nechce se Vám kupovat celá role bublinkové fólie? Vybírejte z několika rozměrů bublinkových sáčků, které jsou z této fólie vyrobeny.


Objednejte si bublinkové fólie na Paketo.cz