Kartonové, plastové, bublinkové a poštovní obálky

Také často zasíláte nejrůznější listiny a dokumenty? Potom budete rozhodně potřebovat obálky z e-shopu Paketo.cz. V našem internetovém obchodě naleznete široký výběr obálek všech rozměrů i materiálů.

Vybírat můžete z průhledných transportních obálek, ale též z velice praktických bublinkových obálek, pevných kartonových obálek nebo z plastových obálek, které ochrání zasílané předměty.

Ať již potřebujete zaslat obyčejný dopis, důležité listiny či ochránit křehčí zboží, potom si jistě z nabídky našeho obchodu vyberete.


Prohlédněte si široký sortiment obálek na Paketo.cz

Pevné kartonové obálky

Kartonové obálky z e-shopu Paketo.cz využijete zejména na zasílání křehkých předmětů, jako jsou CD, DVD, různé listiny, knihy nebo zboží s ostrými rohy, apod. Vybrat si můžete celkem ze 16-ti rozměrů.

Kartonové obálky jsou nepostradatelným pomocníkem pro zasílání Vaší firemní, ale i soukromé korespondence a důležitých dokumentů. Vyberte si ideální obálku přesně pro Vaše účely!


Kartonové obálky na Paketo.cz

Plastové obálky na textilní zboží

Plastové obálky jsou velmi lehoučké, takže zbytečně nenavyšují přepravní náklady na poštovném. Jsou neprůhledné a díky samolepicímu uzávěru se s nimi velmi dobře a jednoduše manipuluje. Prostě zásilku vložíte dovnitř, zalepíte a je hotovo.

Obálka je zabezpečena před cizím vniknutí tak, že ji nelze bez poškození rozlepit. Plastové obálky jsou vhodné zejména pro textil nebo jiný druh zboží, který není náchylný k rozbití.


Prohlédněte si plastové obálky na Paketo.cz

Bezpečné bublinkové obálky za skvělou cenu

Bublinkové obálky patří mezi kvalitní a velmi praktický obalový a přepravní materiál, který je vyroben z polyetylénu a obsahuje speciální dvouvrstvou bublinkovou fólii, která dokonale ochrání Vámi zasílané předměty. Bublinkové obálky jsou odolné proti vlhkosti a mají výborné izolační vlastnosti. Dalšími hlavními přednostmi bublinkové obálky je její nárazuvzdornost a ochrana proti mechanickému poškození a to i přesto, že vrchní část bublinkové obálky je vyrobena z papíru.

Bublinkové obálky z e-shopu Paketo.cz, jsou vhodné pro přepravu jakýchkoliv listin a předmětů, jakými jsou např. CD, DVD, parfémové vzorky či křehké předměty. Díky vzduchové vrstvě, kterou obsahují, Vám zaručují ochranu nejen proti mechanickému poškození, ale též proti vlhkosti, poškrábání či znečištění.


Objednejte si bublinkové obálky na Paketo.cz

Poštovní obálky

Poštovních obálek je na trhu nesčetné množství. Nabízíme například adresní samolepící poštovní obálky. Na výběr jsou rozměry pro formáty A4, A5, A6 a DL (A6). Obálka je samolepicí, s přední průhlednou stranou. Odolává povětrnostním vlivům a díky velmi kvalitnímu lepidlu na zadní straně lze přilepit i na hrubší povrchy! Je určena pro přiložení dokladů k zásilce.

Používá se například pro faktury, dodací listy, návody k použití atd. Bez poškození ji nelze odlepit, tudíž jsou doklady chráněny před nepovoleným vniknutím. Vybírat si můžete mezi samolepícími poštovními obálkami s potiskem "DOCUMENT ENCLOSED" nebo poštovní obálky čisté.

Nevíte si rady s jejich výběrem? Poradíme vám a navíc vám přidáme i lákavou slevu!


Prohlédněte si sortiment poštovních obálek na Paketo.cz