Krabice z lepenky

Krabice z vlnité lepenky nebo také kartonové krabice jsou nejčastěji vyráběny z třívrstvé nebo pětivrstvé vlnité lepenky té nejvyšší kvality. Krabice z lepenky, které můžete zakoupit v e-shopu Paketo.cz, jsou díky kvalitní technologii lepení jednotlivých vrstev papíru velmi pevné a stabilní. Jejich přednosti oceníte především při stěhování či přepravě větších a těžších předmětů. Dají se bez problémů stohovat. Vybírat můžete z několika druhů konstrukcí, od klasických klopových krabic až po vysekávané krabice s víkem.

Krabice z lepenky také využijete při přepravě křehkých předmětů, jakými je například sklo, keramika či nádobí. Pro naprostou bezpečnost Vašich věcí můžete ještě předměty zabalit například do bublinkové fólie, nebo použít jiného druhu fixačního materiálu, jako je flopak nebo kartofix. Obojí taktéž naleznete v nabídce e-shopu Paketo.cz.


Stylové úložné krabice za super ceny najdete na Paketo.cz.

Krabice z vlnité lepenky pro bezpečnou přepravu

Díky pevnosti materiálu, jsou krabice z lepenky vhodné pro přepravu těžkých předmětů. Krabice z lepenky se neprotrhnou ani jinak nepoškodí a jsou vhodné jak pro skladování firemních předmětů, tak pro uskladnění věcí v domácnosti.

V nabídce naleznete nejen klopové krabice, kde oceníte jejich snadné složení, ale též kartonové a lepenkové tubusy.

Vybírat můžete i z nabídky poštovních papírových krabic, pytlů, sáčků nebo fólií. Objednejte si kvalitní a pevné krabice z lepenky pro přepravu všech Vašich předmětů!


Vyberte si ideální kartonovou krabici v našem e-shopu!